Seholsevolt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seholsevolt

Üdv a fellegek között...!
 
KeresésKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Naamah, az ezerarcú Bukott Angyal

Go down 
SzerzőÜzenet
Naamah
Federheim guillotineja
Naamah


Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Federheim
Registration date : 2008. Aug. 22.

Naamah, az ezerarcú Bukott Angyal Empty
TémanyitásTárgy: Naamah, az ezerarcú Bukott Angyal   Naamah, az ezerarcú Bukott Angyal Icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2008 8:07 pm

Naamah vagyok, Federheim guillotineja.

A rám rótt feladatoknak élek. Főnökeim nem mások, mint a federheimi gépezet irányítói, a város legfőbb vezetői. Lojalitásom örök akár a tér, az árulás tőlem távol áll.
Az Eget és a Földet határok nélkül ismerem, s ahová nincs korlátlan bejárásom, oda a magam erejétől jutok, törvényeknek és szabályoknak fittyet hányva. Csak Euphoria Kapuját tisztelem.
Az idő láncai nem fognak rabjaikként, fiatalságom pusztíthatatlan. Sem én, sem más nem tehet ezellen: kárhozott szenvedéstől telt létem az idők végezetéig tartani fog majd.
Remény? Mi az, mondd? Nem ismerem.
De tudom, mi az, mely mozgatja az univerzumot. Tudom a titkokat, melyeket Halandó sosem fejthet meg. Ismerem az örökké tartó élet, a határtalan szépség, a mérhetetlen hatalom rejtvényének megoldásait.
De nekem nincsenek már vágyaim.
Nekem csak feladataim vannak. Végrehajtója vagyok Federheim urainak. És elégedettnek vallom magam, bár az elégedettség érzését nem ismerem.
Egyetlen bilincsem csak maga a határtalan Élet.

Az elsők közt hagytam el Euphoriát. Irin voltam egykoron és a nagy lázadás során a békétlenek sorai közt fogtam fegyvert. Mi, kiket később Bukott angyaloknak neveztek, máshogy képzeltük a Világot. Elhagytuk a várost, ahol akaratunkat nem tudtuk igazán beteljesíteni, s felépítettük Federheim falait. Ez még az emberi idők kezdete előtt történt.


Naamah, az ezerarcú Bukott Angyal 1189946444


A Város belső kerületeiben Ms. Nadia Smith vagyok, a rendőrség különleges osztagának tagja. Tökéletes munkatárs hírében állok, de kevesen találkoztak velem személyesen. Hűvösnek, távolságtartónak tűnök, s azt híresztelik, munkamániás is vagyok. A nevemen egy modern, önálló nőnek tökéletesen megfelelő kis garzont jegyeznek, nem messze a Fobiatól. Két macskával élek együtt.

Mrs. Natalie Clement is vagyok, Michael Clement festőművész özvegye. Csak a Város VI. kerületében tűnök fel, ott is nagyon ritkán, kéthavonta egyszer-kétszer. Úgy tartják, a sosem létező Michael férjem vagyonát élem fel, szakadt ruháim pedig arról árulkodnak, hogy ezt elég alaposan teszem. Álcám tökéletes: ében hajamban ősz szálak úsznak, arcom koszosnak és öregnek tetszik, ruháim egyszerűek és elnyűttek. A VI. kerület sok reményvesztett lakója bizalommal tekint felém.

De ha tudod, sose feledd: én igazából mindig Federheim alázatos szolgája vagyok.
Vissza az elejére Go down
https://seholsevolt.hungarianforum.com/elotortenetek-f3/naamah-az
 
Naamah, az ezerarcú Bukott Angyal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bukott Angyalok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Seholsevolt :: OOC - A userek tere :: Előtörténetek-
Ugrás: